Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Champions

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★½

  • Missing

    ★★★½

  • You People

    ½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Smile

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★½

  • The Nun

    ★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Jigsaw

    ★★★

  • Happy Death Day

    ★★

  • Gerald's Game

    ★½

  • The Ritual

    ★★

  • It

    ★★★

  • Death Note

    ½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★★½

  • 13th

    ★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★★

  • War Dogs

    ★★½