Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • Teen Wolf: The Movie

    ★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Just Love and a Thousand Songs

  • George & Tammy

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Snowdrop

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Thunder Force

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★★