Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Slotherhouse

    ★★★

  • Ahsoka

    ★★★½

  • Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Passenger

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Carl's Date

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • About My Father

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Big George Foreman

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Star Trek: Picard - The IMAX Live Series Finale Event

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Paint

    ★★★

  • To Catch a Killer

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • It Lives Inside

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • Jesus Revolution

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • Kaleidoscope

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★½