Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★★½

  • Flora and Son

    ★★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Deep Dive - A Special Edition of 20/20

  • Autoregalo

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Busco novia

    ★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Entergalactic

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Meet Cute

    ★★★

  • 13:14: The Challenge of Helping

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Other People's Children

    ★★★★

  • Groot's First Steps

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Demonic lettuce

    ★★★★★

  • Magnum Opus

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Metal Lords

    ★★★★

  • Morbius

  • Without Saying Goodbye

    ★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Lullaby

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • South Park: Post COVID

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • Moon Heart

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Oasis Knebworth 1996

    ★★★★½

  • Fever Dream

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Silent Land

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Belfast

    ★½

  • King Richard

    ★★★½