Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
Priscilla

Priscilla

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Five Nights at Freddy's

Five Nights at Freddy's

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Bottoms

Bottoms

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Strays

Strays

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Barbie

Barbie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Barbie

Barbie

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Nimona

Nimona

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Three Months

Three Months

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Breakfast Club

The Breakfast Club

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Little Mermaid

The Little Mermaid

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Air

Air

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
How to Blow Up a Pipeline

How to Blow Up a Pipeline

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Pope's Exorcist

The Pope's Exorcist

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Creed III

Creed III

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Malum

Malum

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Scream VI

Scream VI

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
House Party

House Party

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
TÁR

TÁR

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Babylon

Babylon

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Whale

The Whale

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Menu

The Menu

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Avatar: The Way of Water

Avatar: The Way of Water

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Violent Night

Violent Night

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bones and All

Bones and All

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Gravity

Gravity

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Black Panther: Wakanda Forever

Black Panther: Wakanda Forever

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Ticket to Paradise

Ticket to Paradise

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gia

Gia

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry