• Little Women

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★

  • God's Own Country

    ★★★★

  • Love, Rosie

    ★★★★

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★★

  • Angus, Thongs and Perfect Snogging

    ★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★

  • Camp Rock

    ★★★★

  • High School Musical 2

    ★★★★

  • A Cinderella Story

    ★★★★★

  • Mean Girls

    ★★★

  • Love Actually

    ★★★★

  • Not Another Teen Movie

    ★★★★

  • Bridget Jones's Diary

    ★★★★

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★★

  • Dirty Dancing

    ★★★★★

  • Ferris Bueller's Day Off

    ★★★★

  • Mary Poppins

    ★★★★★