• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★

  • The Bones

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Belle

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

  • Luca

    ★★★★½

  • Headspace: Unwind Your Mind

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Burn Out

    ★★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Calls

    ★★★★½

  • Alone Together.

    ★★★★

  • I’m Fine (Thanks For Asking)

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★

  • The Fabulous Filipino Brothers

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Ninjababy

    ★★★★

  • Animals on the Loose: A You vs. Wild Interactive Movie

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★

  • Marvelous and the Black Hole

    ★★★★½

  • Pleasure

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★★

  • Mayday

    ★★★½

  • The Dog Who Wouldn't Be Quiet

    ★★

  • Try Harder!

    ★★★½

  • Passing

    ★★★

  • Ma Belle, My Beauty

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ½

  • The Cursed

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★

  • How It Ends

  • Strawberry Mansion

    ★★★★½

  • John and the Hole

    ★★

  • In the Same Breath

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • CODA

    ★★★★½

  • One for the Road

    ★★★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Puparia

    ★★★★