Sort by
  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Christmas at the Drive-In

    ★★

  • Merry Kiss Cam

    ★★

  • Spirited

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hundreds of Beavers

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★

  • GoldenEra

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★

  • The Tuck Rule

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Ghosts of Christmas Past

    ★★

  • Kanye With Special Guest Drake - Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Way Down: God, Greed, and the Cult of Gwen Shamblin

    ★★½

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Dune

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Abe's World

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★½

  • The Cursed

    ★½

  • There Is No

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • OPAL

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Rebecca

  • Soul

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Enemies of the State

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½