• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Crush

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Moonshot

    ★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Umma

    ★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Bull Shark

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★★

  • Four to Dinner

    ★★

  • Thief

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Sing 2

    ★★★

  • American Scar

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • We Couldn't Become Adults

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Noah’s Shark

    ½

  • Eternals

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Sing a Bit of Harmony

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★

  • The Elder

    ★★★

  • T0-B1

    ★★★

  • The Twins

    ★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★

  • The Duel

    ★★★½

  • The Ninth Jedi

    ★★★½

  • The Village Bride

    ★★★★

  • Squid Game

  • The Humans

    ★★★

  • Kate

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Happening

    ★★★★

  • Sundown

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★½