Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★½

  • Night Swim

    ★★

  • Anyone But You

    ★★★½

  • Wonka

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★

  • Society of the Snow

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★

  • Ferrari

    ★★

  • Saltburn

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • The Out-Laws

  • Sound of Freedom

  • No Hard Feelings

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

  • Air

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

  • Daisy Jones & the Six

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ½

  • The Menu

    ★★½

  • The Woman King

    ★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★