• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • The Unforgivable

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • Night at the Eagle Inn

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★

  • My Son

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★

  • Surviving 9/11

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★

  • The Trip

    ★★★★½

  • Demonic

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Nitram

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • The Advent Calendar

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Val

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Seance

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Great White

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Homunculus

    ★½

  • The Unholy

    ★★★

  • The Seventh Day

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Violet

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Feast

    ★★½

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • Stay Out of the Attic

    ★★★

  • The Devil Below

    ★★

  • Best Sellers

    ★★★

  • Phobias

    ★★★

  • Son

    ★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • In the Earth

    ★★

  • Below Zero

    ★★★½