Sort by
  • Orion and the Dark

    ★★★

  • The Beekeeper

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Familia

    ★★★½

  • Sin semilla, sin problema

  • Journey to Bethlehem

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Hurricane Season

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Momentos Divertidos Con La Familia Modelo

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Remains

  • I Don't Expect Anyone to Believe Me

    ★★★★

  • Like or Die

    ★★★½

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Sobreviviendo mis XV

    ★★½

  • The Creator

    ★★★

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

    ★★★★

  • The (Almost) Legends

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

  • Sound of Freedom

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Once Upon a Studio

  • A Kingdom for Us All

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★★

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • El sonido de la muerte

  • boygenius: the film

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Mixed by Erry

  • 20,000 Species of Bees

  • Tótem

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Adolfo

    ★★★