Sort by
  • Madame Web

  • Anyone But You

    ★★★

  • Napoleon

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Trolls Band Together

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • Maestro

    ★★½

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Elemental

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

  • Suzume

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • Bros

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Prey

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Moonshot

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½