Sort by

abigail. has logged 15 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
All the Bright Places

All the Bright Places

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Submarine

Submarine

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
After Before

After Before

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Slumdog Millionaire

Slumdog Millionaire

2008
×
★★★
Edit this entry  
11
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Honey Boy

Honey Boy

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Moonrise Kingdom

Moonrise Kingdom

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry