• West Side Story

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Halloween 4: The Return of Michael Myers

    ★★★★

  • Halloween III: Season of the Witch

    ★★

  • Dear Evan Hansen

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Lingui: The Sacred Bonds

    ★★★

  • True Things

    ★★★★

  • Sundown

    ★★★½

  • Flee

    ★★★½

  • The Hand of God

  • The Souvenir Part II

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Anne at 13,000 Ft.

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Bait

    ★★★★