Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Chupa

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bono & The Edge: A Sort of Homecoming with Dave Letterman

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Reality

    ★★★½

  • Jim Jefferies: High n' Dry

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★

  • The Right to Read

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Divinity

    ★★

  • Bad Behaviour

    ★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Kim's Video

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • Dog Gone

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Encanto at the Hollywood Bowl

    ★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Stutz

    ★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • The Volcano: Rescue from Whakaari

    ★★★½

  • A Tree of Life: The Pittsburgh Synagogue Shooting

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★