• Bad Candy

    ★★

  • Prey

    ★★½

  • Kate

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Turning Point: 9/11 and the War on Terror

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★½

  • 9/11: One Day in America

    ★★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • NYC Epicenters 9/11➔2021½

    ★★★★½

  • The Girl Who Got Away

  • Reminiscence

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★

  • Respect

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • Beckett

    ★★★

  • Demonic

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Jolt

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Val

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Lansky

    ★★★★

  • The Ice Road

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★

  • We Need to Do Something

    ★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Awake

    ★★★

  • Time

    ★★★★½

  • Lisey's Story

    ★★★★

  • Edge of the World

    ★★★

  • Plan B

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Djinn

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Underground Railroad

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • The Sarah Vaccine

    ★★★★½