Sort by
  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Disenchanted

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Spirited

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★½

  • Slumberland

    ★★★★

  • I'm Totally Fine

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Dangerous Game: The Legacy Murders

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Bromates

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Monster High: The Movie

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Lou

    ★★★

  • Bandit

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • Devotion

    ★★★★

  • My Policeman

    ★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • The Inspection

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

  • The Son

    ★★½

  • Pinocchio

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★½

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Day Shift

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★

  • LEGO Star Wars Summer Vacation

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★

  • House of Darkness

  • Nope

    ★★★★

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

  • The Gray Man

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Rise

    ★★★

  • The Princess

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Space Oddity

    ★★