• Wish Upon a Star

    Wish Upon a Star

    ★★★★★

    too cute 💘💞

  • Jump In!

    Jump In!

    ★★★★★

    corbin bleu is so FINEEEE he shoulda been just as popular as zac efron 
    also tell me why i spotted 3 degrassi characters

  • Lemonade Mouth

    Lemonade Mouth

    ★★★★★

    i am still so bitter lemonade mouth isn’t real MAKE IT HAPPEN

  • Teen Beach Movie

    Teen Beach Movie

    ★★★★★

    everyone’s like “why did i not realize how gay this movie was” when BRAD from rocky horror is literally mack’s grandpa??????

  • Schindler's List

    Schindler's List

    ★★★★

    mr. stadulis wants me to kill myself wow

  • The Batman

    The Batman

    ★★★★★

    so good me and my mom burst out laughing at the riddler’s polaroid pictures

  • Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert

    Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert

    ★★★★★

    i had the dvd of this when i lived in greece❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Luca

    Luca

    ★★★★★

    little fish twinks making me cry and shit 🥲

  • Titane

    Titane

    ★½

    SHE FUCKED A CAR
    i swear to god i thought the baby was gonna be a mini cooper by the end

  • Barbie and the Diamond Castle

    Barbie and the Diamond Castle

    ★★★★★

    lgbarbiet 🌈🌈🌈🌈🌈

  • The Lost Battalion

    The Lost Battalion

    ★½

    god, guns, & gaga (basically)

  • Don't Look Up

    Don't Look Up

    ★★★

    seeing meryl streep’s bare ass is not how i wanted to start off 2022