Sort by
  • The Batman

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Eternals

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Titane

    ★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • The Package

    ★½

  • Climax

  • Before I Fall

    ★★

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Mr. Peabody & Sherman

    ★★★★★

  • American Hustle

    ★★½

  • We're the Millers

    ★★★½

  • Teen Beach Movie

    ★★★★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★

  • LOL

    ½

  • Lemonade Mouth

    ★★★★★

  • The Social Network

    ½

  • Black Swan

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★½

  • Inception

    ★★★★

  • The Princess and the Frog

    ★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Coraline

    ★★★★★

  • Twilight

    ½

  • Barbie and the Diamond Castle

    ★★★★★

  • Wild Child

    ★★★★★

  • Hannah Montana & Miley Cyrus: Best of Both Worlds Concert

    ★★★★★

  • Jump In!

    ★★★★★

  • Paprika

    ★★★★

  • Just My Luck

    ★★★

  • She's the Man

    ★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★½

  • Mr. & Mrs. Smith

    ★★½

  • Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events

    ★★★

  • The Notebook

    ★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★

  • Mean Girls

    ★★★★½

  • Hotel Rwanda

    ★★★★

  • Speak

    ★★★★

  • Thirteen

    ★★★½

  • Austin Powers in Goldmember

    ★★

  • Scooby-Doo

    ★★★★★

  • The Lost Battalion

    ★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★

  • Prozac Nation

    ★★★

  • Legally Blonde

    ★★★★½

  • Ghost World

    ★★★

  • Y Tu Mamá También

    ★★★★½

  • Mulholland Drive

    ★★★★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★★★

  • Sugar & Spice

    ★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★★

  • Ginger Snaps

    ★★★½

  • American Psycho

    ★★★★½

  • Girl, Interrupted

    ★★★★★

  • Fight Club

    ★★★★½

  • Drop Dead Gorgeous

    ★★★★

  • The Virgin Suicides

    ★★½

  • 10 Things I Hate About You

    ★★★★½

  • Cruel Intentions

    ★★½

  • Jawbreaker

    ★★★½

  • Cowboy Bebop

    ★★★½

  • Perfect Blue

    ★★★★★

  • Nowhere

    ★★★★★