Sort by
  • The Irishman

    ½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ½

  • Marriage Story

    ½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Glass

    ½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Twin Peaks: The Return

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Silence

    ½

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Split

    ½

  • Moonlight

    ½

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ½

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Gone Girl

    ½

  • Guardians of the Galaxy

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • Whiplash

    ½

  • The Wolf of Wall Street

    ½

  • Thor: The Dark World

    ★★★★★

  • Inside Llewyn Davis

    ½

  • Iron Man 3

  • Resident Evil: Retribution

    ½

  • The Master

    ½

  • It's Such a Beautiful Day

    ½

  • The Hunt

    ½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • It's Such a Beautiful Day

    ½

  • Shame

    ½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Thor

    ★★★★★

  • The Social Network

    ½

  • Toy Story 3

    ½

  • Iron Man 2

    ★★★★★

  • Halloween II

    ½

  • Love Exposure

    ½

  • The Incredible Hulk

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★★

  • There Will Be Blood

    ½

  • Paranoid Park

    ½

  • No Country for Old Men

    ½

  • Zodiac

    ½

  • Déjà Vu

    ½

  • The Departed

    ½

  • Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith

    ½

  • Brick

    ½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ½

  • The Incredibles

    ½

  • Mysterious Skin

    ½

  • Collateral

    ½

  • Spider-Man 2

    ½

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ½

  • Before Sunset

    ½

  • Bad Boys II

    ½

  • 25th Hour

    ½

  • Signs

    ½

  • Punch-Drunk Love

    ½

  • Spider-Man

    ½

  • Mulholland Drive

    ½

  • Donnie Darko

    ½

  • Ritual

    ½

  • Unbreakable

    ½