Sort by
  • The Munsters

  • Do Revenge

    ★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Margaux

    ★★½

  • Blonde

    ★½

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★½

  • They/Them

    ½

  • Nope

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Who Invited Them

    ★★

  • Elvis

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Men

    ½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • Crush

    ★★½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • The Girl from Plainville

    ★★½

  • The Bubble

    ½

  • Scream: Legacy

    ★★½

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ½

  • Dog

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Uncharted

  • Shut In

  • Marry Me

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Dual

    ★★½

  • Breaking

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Emergency

    ★★★½

  • Fresh

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Don't Look Up

    ½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • All Too Well: The Short Film

    ★½

  • Home Sweet Home Alone

    ½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★