Sort by
  • Bullet Train

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★

  • Encanto

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Luca

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★★

  • The Call

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The Book of Sun

    ★★★★½

  • #Alive

    ★★★

  • Mulan

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★½

  • The Invisible Man

  • Onward

    ★★★½

  • The Father

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Masameer: The Movie

  • The Gentlemen

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Frozen II

  • Klaus

  • Terminator: Dark Fate

  • Miracle in Cell No. 7

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

    ★★★★

  • Knives Out

  • Joker

  • The Informer

    ★★

  • Ford v Ferrari

  • Marriage Story

  • Angel Has Fallen

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Nimic

    ★★½

  • The Angry Birds Movie 2

  • Ready or Not

  • Weathering with You

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • The Lion King

  • Spider-Man: Far From Home

  • Annabelle Comes Home

  • Anna

    ★★½

  • Toy Story 4

  • Dark Phoenix

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite