• Day Shift

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Purple Hearts

  • The Most Hated Man on the Internet

    ★★★½

  • Thirteen Lives

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

  • Spiderhead

    ★★

  • Jennifer Lopez: Halftime

  • Hustle

  • Irma Vep

  • The Staircase

    ★★★½

  • A Farewell to Ozark

  • We Own This City

    ★★★½

  • Gaslit

    ★★★½

  • Oprah + Viola: A Netflix Special Event

  • Metal Lords

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★

  • Black Crab

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

  • Phoenix Rising

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Windfall

    ★★

  • The Contractor

    ★★½

  • Pieces of Her

  • The Batman

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • And Just Like That… The Documentary

  • We Need to Talk About Cosby

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Lucy and Desi

    ★★★★

  • Dual

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • Insecure: The End

  • The Matrix Resurrections

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

    ★★½

  • VOIR

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

  • True Story

  • The Unforgivable

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Red Notice

  • Love Hard

  • 13 Minutes

  • Antlers

    ★★★

  • The Tender Bar

  • Found

  • Maid

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • Most Dangerous Game

  • Intrusion

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Heart of Champions

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★

  • LuLaRich

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Spencer

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Encounter

    ★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • King Richard

    ★★½

  • The Voyeurs