Sort by
  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • RAGE

  • Redemption Day

  • I Care a Lot

  • Nomadland

    ★★★★

  • Run Hide Fight

    ★★★

  • Tenet

  • Unhinged

  • The Rental

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★

  • Coma

  • Valhalla

    ★★½

  • Saint Maud

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

  • The Wretched

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★★

  • The Last Warrior

    ★★★★

  • The Evil Within

    ★★★

  • The Accountant

    ★★★★

  • Sicario

    ★★★★★

  • Stonehearst Asylum

    ★★★★

  • Hammer of the Gods

    ★★★

  • Frozen

    ★★

  • The Human Centipede (First Sequence)

    ★★

  • Slumdog Millionaire

    ★★★★

  • No Country for Old Men

    ★★★★★

  • Bon Voyage

  • Bon Voyage

  • Fight Club

    ★★★★

  • Se7en

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★★

  • Groundhog Day

    ★★★★★

  • Scarface

    ★★★★

  • Slap Shot

    ★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★★

  • Seven Samurai

    ★★★★★