Sort by
  • The Gray Man

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • My Liberation Notes

  • Sonic the Hedgehog 2

  • Moon Knight

  • RRR

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★

  • The Lost City

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Hawkeye

  • Clifford the Big Red Dog

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • My Name

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★★

  • My Son

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Bhoot Police

  • Copshop

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Jolt

    ★★½

  • The North Water

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • DC Showcase: The Losers

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

  • F9

    ★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★

  • 22 vs. Earth

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★½

  • Mare of Easttown

  • This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist

    ★★★★

  • Save Ralph

    ★★★★★

  • The Pharaohs’ Golden Parade

  • Bad Trip

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Assembled: The Making of WandaVision

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Drishyam 2

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • WandaVision

  • A Perfect Planet

    ★★★★★

  • Cops and Robbers

  • Umbrella