Sort by
  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Ego: The Michael Gudinski Story

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Strays

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • May December

    ★★★★

  • The New Boy

    ★★★★½

  • The Sweet East

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • John Farnham: Finding the Voice

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★½

  • The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Total Trust

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • The Winner Takes It All

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Maybe I Do

  • National Theatre Live: The Crucible

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Scrapper

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★