Sort by
  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • She Said

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Susie Searches

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Close

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Living

    ★★★★½

  • Whiplash

    ★★★★★