Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • RIP Hog

    ★★★★★

  • Pathaan

    ★★★

  • Ping-Pong: The Triumph

    ★★

  • Full River Red

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Wandering Earth II

    ★★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Bhediya

    ★★★

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Legend of Maula Jatt

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★★

  • Kantara

    ★★★

  • Marlowe

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Emily

    ★★★★

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Women Talking

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • Beast

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Of an Age

    ★★★★

  • Prey

    ★★★

  • Vikrant Rona

    ★★

  • The Legend

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Happy Birthday

    ★★

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★

  • Vikram

    ★★★★

  • Close

  • Broker

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Dhaakad

    ★★★

  • EO

    ★★★★