Sort by

Mario has logged 16 entries for films during June 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
City of God

City of God

2002
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Edit this entry  
25
Eastern Promises

Eastern Promises

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
Edit this entry  
21
The Evil Dead

The Evil Dead

1981
×
★★★★
Edit this entry  
13
SubUrbia

SubUrbia

1996
×
★★★
Edit this entry  
12
Fire of Love

Fire of Love

2022
×
★★★★
Edit this entry  
11
You Don't Mess with the Zohan

You Don't Mess with the Zohan

2008
×
★★★★
Edit this entry  
09
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★★
Read other review Edit this entry  
05
Fear and Loathing in Las Vegas

Fear and Loathing in Las Vegas

1998
×
★★★★
Edit this entry  
03
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★
Edit this entry  
02
Shivers

Shivers

1975
×
★★★½
Read other review Edit this entry  
01
Taken

Taken

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★
Edit this entry  
01
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

2023
×
★★
Edit this entry