Sort by
  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ½

  • Asteroid City

  • May December

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Hellraiser

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • They/Them

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Stranger

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Encanto

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • F9

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ½

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King

    ★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Spree

    ★★