• Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Solos

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • Thunder Force

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Kamen Rider Saber: The Phoenix Swordsman and the Book of Ruin

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Godmothered

    ★★★★

  • Superintelligence

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • A Teacher

    ★★★

  • A Christmas Gift from Bob

    ★★★★

  • Kamen Rider Gaim: Gaiden - Gridon vs. Bravo

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★★

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Fatman

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Witches of Amityville Academy

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • The Owners

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★★★

  • Deep Blue Sea 3

    ★★★½

  • The Current Occupant

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Ava

    ★★½

  • Irresistible

    ★★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★½

  • Good Boy

    ★★★½

  • Becky

    ★★★★½

  • Scoob!

    ★★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★½

  • Delivered

    ★★★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★★

  • Hollywood

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Mrs. America

    ★★★★½

  • Quiz

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker

    ★★★½

  • The Skywalker Legacy

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★★½

  • Mulan

    ★★★★

  • The Banker

    ★★★

  • Crawlers

    ★★½

  • Bloodshot

    ★★★½