Sort by
  • Old

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Pride & Prejudice

    ★★★★★

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★★