Sort by
  • Wonka

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Taylor Hawkins Tribute Concert

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • The Captain

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ★½

  • Pistol

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Metal Lords

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Nothing Compares

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • A Man Named Scott

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • He's All That

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Dr. Death

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

    ★★★★

  • Voyagers

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Fallout

    ★★★★

  • Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

    ★★

  • Moxie

    ★★★½

  • Cherry

    ★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Palmer

    ★★★★

  • Downfalls High

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Lovers Rock

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½