Sort by
  • Untitled Shahid Kapoor/Kriti Sanon Film

  • Matt Rife: Natural Selection

    ½

  • Noel Miller: STOP CRYING

    ★★½

  • Pete Holmes: I Am Not for Everyone

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Jawan

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Mark Normand: Soup to Nuts

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Hannah Gadsby: Something Special

    ★★★★★

  • Biswa Kalyan Rath's Mood Kharaab

    ★★★½

  • Love Again

    ★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Rahul Talks to People

    ★★★★★

  • Mae Martin: SAP

    ★★★★★

  • Mrs. Chatterjee Vs Norway

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★

  • Kelsey Cook: The Hustler

    ★★★★

  • Abhishek Upmanyu: Jealous of Sabziwala

    ★★★½

  • Matt Rife: Matthew Steven Rife

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Dog Lover's Guide to Dating

    ½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Daniel Sloss: Socio

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ½

  • Trevor Noah: I Wish You Would

    ★★★★½

  • Drishyam 2

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • The Watcher

    ½

  • She Said

    ★★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★½

  • Meet Cute

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Darlings

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Major

    ★★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Dear Zoe

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • A Thursday

    ★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Butlers in Love

    ½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Dual

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • 83

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • 2021 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★