Sort by
  • Totally Killer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Once Upon a Studio

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Your Place or Mine

  • Shotgun Wedding

  • Disenchanted

  • Enola Holmes 2

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Scream

    ★★★★½

  • A Castle for Christmas

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • He's All That

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★★

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★★

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

  • Oprah with Meghan and Harry: A CBS Primetime Special

  • Godmothered

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★★½

  • The Christmas Bow

  • Holidate

    ★★★

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

    ★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Hamilton

  • Valley Girl

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★½

  • Stargirl

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • Coda

  • Noelle

  • Lady and the Tramp

  • Let It Snow

  • Frozen II

  • Last Christmas

    ★★★

  • The Addams Family

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • Downton Abbey

    ★★★★★

  • The Goldfinch

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • Marriage Story

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Dora and the Lost City of Gold

  • The Lion King

  • Toy Story 4

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Rocketman

  • The Hustle

  • Aladdin

  • Yesterday

    ½

  • Nancy Drew and the Hidden Staircase