• Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Kids

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • The Rocky Horror Picture Show

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Whip It

    ★★★★★

  • #Horror

    ½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Lizzie

    ★★★★

  • Duck Butter

    ★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Die, Mommie, Die!

    ★★★★

  • Kate & Leopold

    ★★★

  • Comic Book Villains

    ★★★★½

  • Eraserhead

    ★★★★

  • Sisters

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★½