Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
American Psycho

American Psycho

2000
×
Edit this entry  
25
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
16
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
Edit this entry  
16
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
Edit this entry  
10
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
Edit this entry  
09
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Edit this entry  
05
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
Edit this entry  
30
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
False Positive

False Positive

2021
×
Edit this entry  
24
Freeway II: Confessions of a Trickbaby

Freeway II: Confessions of a Trickbaby

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
13
Antichrist

Antichrist

2009
×
Edit this entry  
07
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
06
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
Edit this entry  
29
#Horror

#Horror

2015
×
½
Edit this entry  
26
The Confession of Julien Donkey-Boy

The Confession of Julien Donkey-Boy

1999
×
Edit this entry  
26
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Mrs. Fletcher

Mrs. Fletcher

2019
×
Edit this entry  
20
Sisters

Sisters

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Pitch Perfect 2

Pitch Perfect 2

2015
×
Edit this entry  
17
Pitch Perfect

Pitch Perfect

2012
×
Edit this entry  
16
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
Edit this entry  
16
Parental Guidance

Parental Guidance

2012
×
Edit this entry  
15
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
Edit this entry  
15
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Euphoria: Trouble Don't Last Always

Euphoria: Trouble Don't Last Always

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Lizzie

Lizzie

2018
×
★★★½
Edit this entry  
29
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
26
Sisters

Sisters

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★
Edit this entry  
24
Julien Donkey-Boy

Julien Donkey-Boy

1999
×
★★★½
Edit this entry  
24
Duck Butter

Duck Butter

2018
×
★★½
Edit this entry  
21
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Booksmart

Booksmart

2019
×
Edit this entry  
18
This Is the End

This Is the End

2013
×
Edit this entry  
16
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
Edit this entry  
12
X-Girl

X-Girl

1995
×
Edit this entry  
10
Die, Mommie, Die!

Die, Mommie, Die!

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kate & Leopold

Kate & Leopold

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★½
Edit this entry  
08
This Is 40

This Is 40

2012
×
★★★
Edit this entry