• The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Thunder Force

  • Save Ralph

  • Coming 2 America

  • The United States vs. Billie Holiday

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★★

  • Sarah Cooper: Everything's Fine

    ★★★★★

  • Freaky

  • Run

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

  • I Care a Lot

  • Irresistible

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • A Parks and Recreation Special

  • Horse Girl

    ★★½

  • The Turning

  • The Grudge

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Little Women

  • Mrs. Fletcher

  • Uncut Gems

  • Ad Astra

  • It Chapter Two

  • 47 Meters Down: Uncaged

  • Vivarium

  • Annabelle Comes Home

  • Midsommar

  • Always Be My Maybe

  • Ma

  • Murder Mystery

  • Rocketman

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

  • Little

  • The Act

  • Us

  • Good Boys

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Honey Boy

  • The Possession of Hannah Grace

  • Second Act

  • Bohemian Rhapsody

  • The Nun

  • A Simple Favor

  • The Happytime Murders

  • The Spy Who Dumped Me

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

  • Ocean's Eight

    ★★★★★

  • Life of the Party

  • Show Dogs

  • Overboard

  • The Week Of

  • Duck Butter

    ★★½

  • Family

  • Fred Armisen: Standup for Drummers

  • Hereditary

  • Eighth Grade

  • Lizzie

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★½

  • Pitch Perfect 3

  • The Greatest Showman

  • Jigsaw

  • Cabiria, Charity, Chastity

    ★★★★★

  • I, Tonya

  • It

  • mother!

  • Lady Bird

  • A Bad Moms Christmas

    ★★

  • The House

    ★★★★½