• The House Bunny

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Thirteen

    ★★★½

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★½

  • Mortal Kombat

  • Black Widow

    ★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★★

  • Being John Malkovich

    ★★★

  • Someone Great

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★½

  • The Princess Diaries

    ★★★★

  • In a Heartbeat

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Shazam!

    ★★★★★