• Cry Macho

    ★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Loud House Movie

    ★★

  • Reminiscence

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★★½

  • Memories of a Murderer: The Nilsen Tapes

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Jolt

    ★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • Wolfgang

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • False Positive

    ★★

  • Fatherhood

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★

  • Infinite

    ★★½

  • Awake

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Plan B

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★

  • F9

  • Cruella

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★★★½

  • 22 vs. Earth

    ★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★½

  • We Broke Up

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Stowaway

    ★★★½