Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Falling for Christmas

  • Spirited

    ★★★

  • (There Is No) Cure

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★½

  • Mad God Ghoul Log

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Entergalactic

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Retrograde

    ★★★½

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

  • Clerks III

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Glorious

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Sing, Dance, Act: Kabuki featuring Toma Ikuta

    ★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Broker

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • EO

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Shin Ultraman

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

  • My Year of Dicks

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Navalny

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★½

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Watcher

    ★★½

  • Master

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★½