Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

    ★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Elvis

    ★★

  • Triangle of Sadness

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Batman

    ★★★★

  • The In Between

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★½

  • Clifford the Big Red Dog

  • Encanto

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

  • Dune

    ★★★

  • King Richard

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

  • Aftermath

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

  • Raya and the Last Dragon

  • Chaos Walking

    ★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★½

  • News of the World

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Mank

    ★★★★

  • Soul

  • Enola Holmes

  • Another Round

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Hamilton

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★★

  • The Last Dance

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Onward

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

  • Noelle

    ★★½

  • Frozen II

  • Maleficent: Mistress of Evil

  • The Irishman

    ★★★★