Sort by
  • Do Revenge

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Morbius

  • The Bubble

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ½

  • Uncharted

    ★★★

  • Through My Window

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Birds of Paradise

    ★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Belfast

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • The Voyeurs

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Infinite

  • Cruella

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • A Week Away

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Fallout

    ★★★★½

  • Moxie

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★