Sort by
  • Haunted Mansion

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Wham!

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Noel Diary

  • Christmas with You

    ★★

  • Disenchanted

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Empire of Light

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Love & Gelato

    ½

  • Spiderhead

    ★★

  • Fire Island

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Tall Girl 2

  • Marry Me

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • The Royal Treatment

    ½

  • Scream

    ★★★★★

  • Death to 2021

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★