• Bad Trip

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • kid 90

  • Coming 2 America

  • Boss Level

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Totally Under Control

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Spontaneous

  • Guest House

    ★★★★

  • Cut Throat City

  • The Speed Cubers

  • Greenland

  • Unhinged

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ½

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Bloody Nose, Empty Pockets

  • Joker

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

  • Crawl

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Lighthouse

  • After

  • Booksmart

  • Cold Pursuit

    ★★★★★

  • Greener Grass

    ★★★★★

  • Twisted Pair

    ★★★★★

  • The Ghost of Peter Sellers

    ★★★½

  • The Favourite

  • BlacKkKlansman

  • Fahrenheit 451

    ★★★

  • Behind the Curve

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • A Wrinkle in Time

  • Black Panther

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

  • Fifty Shades Freed

  • Pitch Perfect 3

    ★★

  • Phantom Thread

  • Nature Boy

    ★★★

  • I Believe

    ★★★★★

  • Blade Runner 2049

  • Lady Bird

  • Remember the Wife of Lot

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★★

  • Get Out

  • The Road Movie

    ★★★★

  • Ghostbusters

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Big Short

    ★★★

  • Mad Max: Fury Road

  • Furious 7

    ★★★★

  • Crumbs

  • As the Gods Will

  • Saving Christmas

  • The Black Rider: Revelation Road

  • Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

  • Creep

  • The Grand Budapest Hotel

  • Miracle Man

  • Gravity

    ★★★★

  • 2 Guns

  • Revelation Road 2: The Sea of Glass and Fire

  • Pacific Rim

  • The World's End

  • The Heat