Sort by
  • Anyone But You

  • Silent Night

    ★★½

  • Family Switch

    ★★★

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Loki Season 2

    ★★★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • Wish

    ★½

  • The Marvels

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Thanksgiving

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Trolls Band Together

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • It's a Wonderful Knife

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • PAW Patrol: The Mighty Movie

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • Expend4bles

    ★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Retribution

    ★★★

  • Metallica: M72 World Tour Live from Texas - Night 2

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Circus Maximus

  • Blue Beetle

    ★★★★½

  • Cobweb

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Secret Invasion

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

  • Once Upon a Studio

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Love Again

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Covenant

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★

  • The Tutor

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★