Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Monster High: The Movie

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Purple Hearts

    ★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Senior Year

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Tall Girl 2

  • Through My Window

    ★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ½

  • West Side Story

    ★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • L.O.L. Surprise! The Movie

    ★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★