• Bad Trip

    ★★★★½

  • Babyteeth

    ★★★★½

  • Good Time

    ★★★★★

  • 10 Cloverfield Lane

    ★★★★

  • Mommy

    ★★★★½

  • The Place Beyond the Pines

    ★★★★★

  • Limitless

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★

  • You Don't Mess with the Zohan

    ★★★★

  • Disturbia

    ★★★½

  • Four Brothers

    ★★★★

  • Blow

    ★★★★½

  • Cast Away

    ★★★★★

  • Falling Down

    ★★★★★