• The Ron Clark Story

    ★★★★★

  • Beyond the Blackboard

    ★★★★★

  • About Time

    ★★★★½

  • Buffaloed

    ★★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Freeway II: Confessions of a Trickbaby

    ★★★★★

  • Identity Thief

    ★★★

  • Me Before You

    ★★★★

  • Best in Show

    ★★★★

  • Blended

    ★★★½

  • Zombieland

    ★★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★

  • Yours, Mine & Ours

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Addicted to Fresno

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • The Blair Witch Project

    ★★★★★

  • Good Will Hunting

    ★★★★★